להתגרש זה כמו להגר למדינה זרה. אתם לא יודעים את השפה, לא מכירים את המנהגים, לא לגמרי מבינים את החוקים והכללים, קצת אבודים.

יש חוקים כתובים ופסקי דין ואת זה קל יחסית להבין. יחד עימם יש עוד עולם שלם של חוקים וכללים שאתם לא מכירים. אין לכם מושג למשל האם חייתם עם מפלצת ואם כן איך לזהות אותה ולא לחזור על אותן טעויות. אין לכם מושג למה אתם זקוקים לאסטרטגיה ומה זה בכלל אסטרטגיה (רמז – המנגנון שיעזור לכם להגיע בדרך הכי טובה ליעד המבוקש) ומה זה בכלל יעד בגירושין. אין לכם מושג מה לעשות אם נתקלתם בבגידה ואיך לא להרוס לילדים שלכם את החיים. ויש עוד כללים לא כתובים רבים שאם מכירים אותם, אפשר להפוך את הגירושין להזדמנות לבנות עתיד טוב יותר או במילים אחרות – להתגרש עם קארמה טובה.

עכשיו תארו לכם שיכולתם להשתתף בסדנה מקיפה שתלמד אתכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על גירושין, תעביר לכם את כל הכללים הכתובים והלא כתובים, האסטרטגיות, ההמלצות, הסודות, ההנחיות וההוראות, או במילים אחרות את הקארמה של הגירושין.

לפעמים אסימון אחד שנופל לכם יכול להיות שווה הון, עצה אחת שתקבלו יכולה לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים של שכר טרחה על ניהול הליך מיותר או ארוך, מילה אחת שתפנימו יכולה לשנות את חייכם.

ביום שישי, 11.6.21 בשעה 10:00 אני מעבירה סדנה בת 3 שעות – הקארמה של הגירושין.

למי מיועדת הסדנה ?

לכל מי שמצוי בפתחו של הליך גירושין, לכל מי שהתחיל כבר הליך גירושין ונמצא איפשהו לאורך הדרך, לכל מי שמעוניין להבין לעומק את הקארמה של הגירושין.

הסדנה כעת במחיר השקה 6 תשלומים של 375 ₪ (2,250 ₪ כולל מע״מ). במחיר הסדנה תינתן גם פגישת יעוץ אישית עם עו״ד רות דיין וולפנר בשווי 1,500 ₪ ועותק מרב המכר קארמה איז א ביץ.

להרשמה לסדנה לחצו כאן