משפחות רבות חיות כעת בסיר לחץ. הסגר הזה, בשילוב של ילדים בבית, לחץ כלכלי, חוסר וודאות ויחסים שממילא היו רעועים, מוציא החוצה מפלצות ושדים. הבית הופך לשדה קרב, או לגיהינום קפוא, ואין לאן לברוח.

יש כאלו שיודעים שאיך שהמגפה נגמרת, יגמרו להם גם חיי הנישואין. יש כאלו שהחליטו לסגור את הגולל על מערכת יחסים כושלת מיד עם תום הסגר, ויש כאלו שמישהו יחליט עבורם. ולפעמים זה קורה בבום. לפעמים המריבות הקטנות נערמות כמו ערימת עצים במדורת לג בעומר, ומילה אחת יותר מדי מציתה את האש ושורפת הכל, ואז ברור שכבר אין לאן לחזור.

רומנים או סטוצים שהתנהלו בלי שידעתם, ואולי אפילו איווררו את היחסים, וקנו שקט בבית, מגיעים לנקודת רתיחה. הסגר כמו גם חוסר היכולת להפגש או לדבר, עלולים לגרום לתגובות קשות, לתסכול, שיוצא מבלי שהבנתם למה, או להחלטה לסיים את הנישואין ולהפסיק לחיות חיים כפולים. גם אם ידעתם והעלאתם עין, כן כן היה לכם נוח להתעלם ולחיות חיי נוחות, אתם עלולים למצוא עצמכם בהליך גירושין מהר משחשבתם.

יש כאלו שכבר מכינים את עצמם. בשקט בשקט הם כבר קיבלו יעוץ משפטי, הם מבינים לקראת מה הם הולכים והם פועלים בהתאם להנחיות משפטיות. פתאום נלקחות הלוואות, או מוחזרות הלוואות לבני משפחה, בחסות המשבר משתנים הסדרים כלכליים, מסמכים נעלמים, ואסטרטגיה נרקמת. בלי שהצד השני מעלה על דעתו שהוא בעצם כבר בתוך הליך גירושין, שהוא עשר צעדים מאחור, ושמישהו כבר מנהל אותו כמו בובה על חוט.

נשמע לכם כמו מדע בדיוני? אם הייתי אומרת לכם לפני חודש שיסגרו את נתב״ג, את בתי הקולנוע, הקניונים, המסעדות, בתי המשפט, אולמות האירועים, ואפילו את בתי הכנסת, בגלל וירוס שהגיע מעטלף סיני, הייתם בטוחים שאני הוזה.

אז קדימה להתעורר >> זה הזמן לקבל ייעוץ משפטי אסטרטגי מנצח <<

אם היחסים רעועים, אם יש לכם היסטוריה של איומי גירושין, או של אלימות, או בגידות, אם אין לכם מושג מה הצד השני עושה, איך הוא מתנהל כלכלית, אם אין לכם גישה לכספים, אם הצד השני דבוק לטלפון שלו, מקבל הודעות ומיד מוחק, יורד להוציא את הכלב וחוזר אחרי שעה, אם הוא מרוחק, מתוסכל, עצבני, אם אתם מרגישים שמשהו קורה אבל לא יודעים מה בדיוק, אל תמתינו.

התקופה הזו חסרת תקדים בכל היבט ומובן. היא מאיצה תהליכים, והיא עשויה להוביל אתכם למשבר במהירות ובעוצמה שלא יכולתם לדמיין.

ידע הוא כוח. אם תדעו היום מה מצבכם המשפטי, מה מומלץ לעשות, למה לשים לב וממה להיזהר, תזכו ביתרון משמעותי, וכשמדובר בגירושין, יתרון כזה יכול להיות game changer. במיוחד כאשר מירוץ הסמכויות בין בית המשפט לענייני משפחה לבית הדין הרבני עשוי להיות קריטי.

הסגר הזה הוא בדיוק הזמן להשיג יתרון אסטרטגי למקרה שזה יסתיים בגירושין. לא להיות שאננים, לא לטמון את הראש בחול ולא לומר ״אחרי המבול״, ״כשנגיע לגשר נעבור אותו״ או ״לי זה לא יקרה״. אם תמתינו לסוף המגפה או להחלטה של מישהו אחר, יתכן שזה כבר יהיה מאוחר מדי, שתפסידו במירוץ הסמכויות או שתתנהלו בהתאם לאסטרטגיה של מישהו אחר.

אבל איך לעזאזל אפשר לעשות משהו כשהצד השני נמצא, במקרה הטוב, בחדר ליד ובמקרה הפחות טוב לידכם במיטה ?!

או, את התקלה הזו באתי לפתור לכם.

במיוחד לימי הסגר והריחוק

יעוץ משפטי כולל בניית אסטרטגיה, אונליין, ישירות למחשב או לטלפון הנייד. בלי שלצד השני יש מושג קלוש שעשיתם משהו.

לקבלת ייעוץ משפטי אסטרטגי מנצח  >> לחצו כאן <<

איך זה עובד?

מתחילים עם שליחת השם שלכם והשם של הצד השני כדי שנבדוק שאין ניגוד עניינים.

ברגע שנתן לכם אור ירוק תצטרכו למלא שאלון מפורט שכולל את כל הנתונים הרלוונטיים לכם.

כשתסיימו למלא אותו תעבירו אלינו, וזהו אתם את שלכם עשיתם.

מה תקבלו בתמורה ?

Game Changer

ייעוץ משפטי המותאם אישית לנתונים שלכם בקובץ כתוב הכולל בניית אסטרטגיה משפטית מתאימה ומפת דרכים אסטרטגית להליך.

חשוב להבין, גירושין הם העיסקה הכי חשובה והכי מורכבת שעשיתם בחייכם. הם נוגעים בכל היבט בחייכם גם מבחינה כללית וגם מבחינה אישית. למעשה גירושין הם עסקה של מיליונים רבים.

חושבים שאין לכם מיליונים? תחשבו על שווי הדירה שלכם, החסכונות, קרנות ההשתלמות, ביטוחי המנהלים או קרנות הפנסיה, העסק שלכם, ירושות שקיבלתם, ועל תשלומי המזונות לאורך השנים. כל אלו עומדים על הפרק ומתחלקים ביניכם בגירושין, ועוד לא דיברנו על מקרים יותר מורכבים.

עכשיו תחשבו על יתרון של בואו נגיד רק 10% משווי העיסקה ותבינו למה חשוב לקבל ייעוץ משפטי ולבנות אסטרטגיה מנצחת, ויפה שעת אחת קודם.

עלות הייעוץ היא ₪1500 בלבד.

*קיזוז מלא של עלות הייעוץ למי שישכור ייצוג משפטי.

>> כן, אני מעוניין ביעוץ משפטי ואסטרטגי. <<