6:00 לא יוצאת לרוץ במקום זה עובדת שעתיים על תגובה לצו מניעה שדרש בעל אלים כנגד אשתו. שוב ושוב קוראת את הסיפור היא יאומן על אלימות והתעללות במשפחה העשירה והמכובדת הזאת, מתקנת מילה כאן ומילה שם על מנת לדייק את הסיפור.

9:30 בית הדין הרבני פתח תקוה אחרי 3.5 שנות הליכים האשה עדיין עומדת ומבקשת שלום בית או כתובה (550,000 ש״ח). הבעל מת להתגרש, ירש לא מעט כסף אבל לא מוכן לתת יותר מ 300,000 ש״ח. מנסה לשכנע אותו לשלם על החופש. כנראה שלא מספיק רע לו. ממשיכים להילחם.

13:00 פגישה עם לקוחה לפני הגשת תביעות לבית המשפט. גילתה שהבריח כסף מהחשבון המשותף לחו״ל. מתקנים את התביעות ומתייעצים איך לבשר לו את הבשורה ומה לעשות עם החשבונות המשותפים אחרי שיקבל את התביעות. מחליטים כרגע לא להגביל ולראות כיצד יגיב.

14:00 פגישה עם לקוחה שעומדת להינשא. רוצה הסכם ממון בסגנון צרפתי – הפרדה רכושית מוחלטת. מדברים על הסעיפים השונים בהסכם והאם לאשר אותו בבית המשפט או בפני נוטריון.

16:00 פגישה עם לקוחה לקבלת חוות דעת נוספת בתיק קיים. ערכו הסכם ביניים שלא מגן על זכויותיה בחברת הסטראטאפ שלו. לאחר בחינה מדוקדקת של המסמכים אני מגלה שלא כתוב באף מסמך מה חלקו בחברה אלא רק כמה מניות יש לו. משמעות הדבר – היא אינה מוגנת מפני דילול המניות. שוקלת להעביר את התיק אלי.

18:00 בודקת ומתקנת מסמכים שצריך להגיש מחר, יושבת עם שלוש עורכות דין במשרד על משימות, מכינה לעצמי רשימת משימות.

19:00 שיחות טלפון עם לקוחות שחיפשו אותי במהלך היום.

20:00 יוצאת מהמשרד הביתה. ממשיכה שיחות גם בבית.

לילה טוב